Başkan Bozbey: Bugünlere kolay gelmedik

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinliklerde gençlerle bir araya geldi.

Resmi Gazete başlıkları

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Karaelmas Siber Güvenlik Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği

Netanyahu: Güvenliği yeniden sağlamaya kararlıyız

Jerusalem, 20 Mayıs (Hibya) – İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, güvenliği yeniden sağlamaya kararlı olduklarını ve bunu yapacaklarını ifade etti.

Özel: Cumhuriyet gençlerin omuzlarında yükselerek ebediyen var olacaktır

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, cumhuriyetin gençlerin omuzlarında yükselerek ebediyen var olacağını ifade etti.

Katar, İran’a her türlü desteği sağlamaya hazır olduğunu açıkladı

Doha, 20 Mayıs (Hibya) - Katar Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Macid el-Ensari, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi’nin helikopterini aramak için her türlü desteği sağlayamaya hazır olduklarını bildirdi.

Osmangazi’de 19 Mayıs coşkusu

Osmangazi Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlediği 1. Osmangazi Gençlik Yürüyüşü, binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Dışişleri Bakanlığı: “Pontus” antik çağda kalmış bir tanımdan ibarettir

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan’daki aşırı sağcı grupların, 19 Mayıs 1919’dan 75 yıl sonra, 1994’te, popülist söylemlerle ortaya attığı Pontus iddialarının asılsız olduğunu açıkladı.

TBMM Başkanı Kurtulmuş’tan Türkiye’nin Astana Büyükelçiliği’ne ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Kazakistan’ın başkenti Astana’da, Türkiye’nin Astana Büyükelçiliği’ni ziyaret etti.

Zakharova: Rusya, İran’a gerekli yardımı sunmaya hazırdır

Moskova, 19 Mayıs (Hibya) - Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Maria Zakharova, İran'da kayıp helikopterin aranması ve kazanın nedenlerinin araştırılması konusunda gerekli yardımı sunmaya hazır olduklarını açıkladı.

Filistin Dışişleri Bakanı Mustafa, İsveç Dışişleri Bakanı Billström ile görüştü

Doğu Kudüs, 19 Mayıs (Hibya) - Filistin Başbakanı ve Dışişleri Bakanı Muhammed Mustafa, İsveç Dışişleri Bakanı Tobias Billström ile bir araya geldi.